Televizor Samsung QE43LS03FAUXUA
SamsungCod produs: 336334În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 336334
Caracteristici - Televizor Samsung QE43LS03FAUXUA
Caracteristici generale
Sistema audio
  • Putere difuzoare:20 W
  • Număr de difuzoare:2
Design si dimensiuni
  • Interfata de montare VESA:200x200 mm
  • Dimensiuni fara suport:970x558x25 mm
  • Greutate:8.6 kg
Display
  • Diagonala display:43"(109 cm)
  • Rezolutia display:3840x2160
  • Tip iluminare:QLED
  • Format HDR:HDR10+
  • Rata maximă de reîmprospătare:50 Hz