Televizor Blaupunkt 43UGC5500
BlaupunktCod produs: 375636În stoc
ATENȚIE
Televizor Blaupunkt 43UGC5500
Televizor Blaupunkt 43UGC5500
Cod produs: 375636
Caracteristici - Televizor Blaupunkt 43UGC5500
Caracteristici generale
Sistema audio
  • Putere difuzoare:16 W
  • Tehnologie sunet:Dolby Audio
  • Număr de difuzoare:2
Interfețe și conectori
  • Wi-Fi:da
  • Bluetooth:da
  • RJ-45 (LAN):da
  • HDMI:3x
  • USB:2x
  • Tuner:DVB-C , DVB-S/S2 , DVB-T/T2
Eficienta energetica
  • Consum de energie:53 W
  • Clasa de eficienta energetica:G
Display
  • Diagonala display:43"(109 cm)
  • Rezolutia display:3840x2160
  • Rata maximă de reîmprospătare:60 Hz
Sistema de operare
Design si dimensiuni
  • Interfata de montare VESA:300x300 mm
  • Dimensiuni cu suport:957x614x258 mm
  • Dimensiuni fara suport:957x559x87 mm