Televizor Vesta LD32M5045
VestaCod produs: 388904În stoc
ATENȚIE
Televizor Vesta LD32M5045
Televizor Vesta LD32M5045
Cod produs: 388904
Caracteristici - Televizor Vesta LD32M5045
Caracteristici generale
Sistema audio
  • Putere difuzoare:8 W
  • Număr de difuzoare:2
Interfețe și conectori
  • Wi-Fi:da
  • RJ-45 (LAN):da
  • HDMI:3x
  • USB:2x
  • Tuner:DVB-T2 , DVB-T , DVB-C
Funcții și caracteristici suplimentare
  • Funcții suplimentare:Netflix , YouTube
Display
  • Diagonala display:32"(81 cm)
  • Rezolutia display:1366x768
  • Tip iluminare:DLED
  • Rata maximă de reîmprospătare:60 Hz
  • Adâncime culori:8 bits
Sistema de operare
  • Sistema de operare:Android
  • Memorie integrată:8 Gb
  • Model procesor:Quad Core
  • Număr nuclee:4 nuclee
Design si dimensiuni
  • Interfata de montare VESA:200x200 mm
  • Dimensiuni cu suport:725x480x225 mm
  • Dimensiuni fara suport:725x430x80 mm