Televizor Vesta LD32L6205
Cod produs: 289308
Stoc epuizat
Preț
2099 Lei
Livrare
Livrare gratuită în Chișinău de la suma minimă
Livrarea se efectuează în toată Moldova
Achitarea la primirea produsului
Garanție
Oferim garanție la toate produsele conform legislației în vigoare
ATENȚIE
Disponibilitatea, prețul si caracteristicile produsului
Televizor Vesta LD32L6205
este necesar să le verificați la consultanții companiei Bigshop.md.
Televizor Vesta LD32L6205
Cod produs: 289308
Adăuga in cos
Caracteristici - Televizor Vesta LD32L6205
Caracteristici generale
Tip:
HD
Diagonala ecranului:
32 inch (81 cm)
Tehnologie display:
DLED
Rezolutie display:
1366x768
Culoare:
negru
Sistema de operare
Sistema de operare:
Android TV
Memorie integrată:
8 Gb
Număr nuclee:
4 nuclee
Design si dimensiuni
Interfata de montare VESA:
200x200 mm
Dimensiuni cu suport:
725x480x225 mm
Dimensiuni fara suport:
725x430x80 mm
Sistema audio
Putere difuzoare:
16 W
Număr de difuzoare:
2
Interfețe și conectori
Wi-Fi:
da
RJ-45 (LAN):
da
HDMI:
3x
USB:
2x
Selectii de produse
smart 32 inch (81 cm)
Wi-Fi Smart
cu internet
Smart Android
mici de bucatarie
cu youtube
Smart TV 100 cm
Smart 55 inch (140 cm)
mare
Samsung Smart TV 32 inch (81 cm)
Samsung 32 inch (81 cm)
Samsung QLED
Smart TV Samsung
LG 55 inch (140 cm)
LG Smart TV
Samsung 4K
Smart 55 inch Samsung 4K
QLED 55 inch (140 cm)
Samsung QLED 55 inch (140 cm)
Samsung 55 inch (140 cm)
Smart 43 inch (109 cm)
Smart TV Samsung 43 inch (109 cm)
Samsung 43 inch (109 cm)
Samsung NEO QLED
LG 43 inch Smart TV
Samsung QLED 65 inch (165 cm)
OLED Samsung
OLED 65 inch (165 cm)
Hisense 55 inch QLED
LG OLED
Hisense 65 inch QLED