Televizor Samsung QE55Q8FAAUXUA
SamsungCod produs: 342970În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 342970
Caracteristici - Televizor Samsung QE55Q8FAAUXUA
Caracteristici generale
Sistema audio
  • Putere difuzoare:20 W
  • Număr de difuzoare:2
Interfețe și conectori
  • Wi-Fi:da
  • Bluetooth:5.3
  • RJ-45 (LAN):da
  • HDMI:da
  • USB:2x
  • Tuner:DVB-T2 , DVB-C , DVB-S2
Eficienta energetica
  • Clasa de eficienta energetica:A+
Display
  • Diagonala display:55"(139 cm)
  • Rezolutia display:3840x2160
  • Tip iluminare:QLED
  • Format HDR:HDR10+
  • Rata maximă de reîmprospătare:50 Hz
Sistema de operare
Design si dimensiuni
  • Interfata de montare VESA:200x200 mm
  • Dimensiuni fara suport:1232x709x26 mm