Televizor Samsung QE32LS03CBUXUA
SamsungCod produs: 211712În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 211712
Caracteristici - Televizor Samsung QE32LS03CBUXUA
Caracteristici generale
Sistema audio
  • Putere difuzoare:20 W
  • Tehnologie sunet:Dolby Digital Plus
  • Număr de difuzoare:2
Interfețe și conectori
  • Wi-Fi:da
  • Bluetooth:5.2
  • HDMI:2x
  • USB:2x
  • Tuner:DVB-T2/C/S2
Eficienta energetica
  • Clasa de eficienta energetica:F
Display
  • Diagonala display:32"(81 cm)
  • Rezolutia display:1920x1080
  • Format HDR:HDR10+
  • Rata maximă de reîmprospătare:50 Hz
Sistema de operare
Design si dimensiuni
  • Interfata de montare VESA:200x200 mm
  • Dimensiuni cu suport:727x452x143 mm
  • Dimensiuni fara suport:727x427x26 mm