Televizor LG 50QNED80A6A
LGCod produs: 365302În stoc
ATENȚIE
Televizor LG 50QNED80A6A
Televizor LG 50QNED80A6A
Cod produs: 365302
Caracteristici - Televizor LG 50QNED80A6A
Caracteristici generale
Sistema audio
  • Putere difuzoare:20 W
  • Tehnologie sunet:Dolby Digital
  • Număr de difuzoare:2
Interfețe și conectori
  • Wi-Fi:da
  • Bluetooth:5.1
  • RJ-45 (LAN):da
  • HDMI:3x
  • USB:2x
  • Tuner:DVB-T/T2 , DVB-S/S2 , DVB-C
Eficienta energetica
  • Clasa de eficienta energetica:F
Display
  • Diagonala display:50"(127 cm)
  • Rezolutia display:3840x2160
  • Tip iluminare:ELED(Edge LED)
  • Format HDR:HDR10
  • Rata maximă de reîmprospătare:60 Hz
Sistema de operare
Design si dimensiuni
  • Interfata de montare VESA:200x200 mm
  • Dimensiuni cu suport:1123x652x29.7 mm