Televizor JVC LT24VH3400
Cod produs: 365699
În stoc
Preț
1999 Lei
Adăuga in cos
dd
Livrare
Livrare gratuită în Chișinău de la suma minimă
Livrarea se efectuează în toată Moldova
Achitarea la primirea produsului
Garanție
Oferim garanție la toate produsele conform legislației în vigoare
ATENȚIE
Disponibilitatea, prețul si caracteristicile produsului
Televizor JVC LT24VH3400
este necesar să le verificați la consultanții companiei Bigshop.md.
Televizor JVC LT24VH3400
Cod produs: 365699
Adăuga in cos
Caracteristici - Televizor JVC LT24VH3400
Caracteristici generale
Tip:
Smart TV
Diagonala ecranului:
24 inch (60 cm)
Tehnologie display:
LED
Rezolutie display:
1366x768
Culoare:
negru
Sistema de operare
Sistema de operare:
Linux
Display
Diagonala display:
24"(60 cm)
Rezolutia display:
1366x768
Format HDR:
HDR10
Interfețe și conectori
Bluetooth:
da
RJ-45 (LAN):
da
HDMI:
3x
USB:
2x
Tuner:
DVB-C ,
DVB-T ,
DVB-T2
Selectii de produse
smart 32 inch (81 cm)
Wi-Fi Smart
cu internet
Smart Android
mici de bucatarie
cu youtube
Smart TV 100 cm
Smart 55 inch (140 cm)
mare
Samsung Smart TV 32 inch (81 cm)
Samsung 32 inch (81 cm)
Samsung QLED
Smart TV Samsung
LG 55 inch (140 cm)
LG Smart TV
Samsung 4K
Smart 55 inch Samsung 4K
QLED 55 inch (140 cm)
Samsung QLED 55 inch (140 cm)
Samsung 55 inch (140 cm)
Smart 43 inch (109 cm)
Smart TV Samsung 43 inch (109 cm)
Samsung 43 inch (109 cm)
Samsung NEO QLED
LG 43 inch Smart TV
Samsung QLED 65 inch (165 cm)
OLED Samsung
OLED 65 inch (165 cm)
Hisense 55 inch QLED
LG OLED
Hisense 65 inch QLED