Televizor Blaupunkt 55UGC5500
BlaupunktCod produs: 372772În stoc
ATENȚIE
Televizor Blaupunkt 55UGC5500
Televizor Blaupunkt 55UGC5500
Cod produs: 372772
Caracteristici - Televizor Blaupunkt 55UGC5500
Caracteristici generale
Sistema audio
  • Putere difuzoare:16 W
  • Număr de difuzoare:2
Interfețe și conectori
  • Wi-Fi:da
  • Bluetooth:da
  • HDMI:da
  • USB:2x
Display
  • Diagonala display:55"(139 cm)
  • Rezolutia display:3840x2160
  • Tip iluminare:DLED(Direct LED)
  • Rata maximă de reîmprospătare:60 Hz
Sistema de operare
Design si dimensiuni
  • Interfata de montare VESA:300x300 mm
  • Dimensiuni cu suport:1226x763x345 mm
  • Dimensiuni fara suport:1226x711x93 mm