Televizor Blaupunkt 40FGC5500
BlaupunktCod produs: 334239În stoc
ATENȚIE
Televizor Blaupunkt 40FGC5500
Televizor Blaupunkt 40FGC5500
Cod produs: 334239
Caracteristici - Televizor Blaupunkt 40FGC5500
Caracteristici generale
Sistema audio
  • Putere difuzoare:16 W
  • Tehnologie sunet:Dolby Audio
  • Număr de difuzoare:2
Interfețe și conectori
  • Wi-Fi:da
  • RJ-45 (LAN):da
  • HDMI:2x
  • USB:2x
  • Tuner:DVB-C , DVB-S , DVB-S2 , DVB-T , DVB-T2
Eficienta energetica
  • Clasa de eficienta energetica:F
Display
  • Diagonala display:40"(101 cm)
  • Rezolutia display:1920x1080
  • Tip panou:IPS
  • Tip iluminare:DLED
  • Rata maximă de reîmprospătare:60 Hz
Sistema de operare
Design si dimensiuni
  • Interfata de montare VESA:200x200 mm
  • Dimensiuni cu suport:893x199x561 mm
  • Dimensiuni fara suport:957x87x559 mm