Soundbar SVEN SB-2400DD
SVENCod produs: 337093În stoc
ATENȚIE
Soundbar SVEN SB-2400DD
Soundbar SVEN SB-2400DD
Cod produs: 337093
Caracteristici - Soundbar SVEN SB-2400DD
Caracteristici generale
  • Putere totala RMS:400 W
  • Putere soundbar:160 W
  • Putere subwoofer:240 W
  • Functii:telecomandă
  • Material:plastic , lemn
  • Culoare:negru
  • Dimensiune soundbar:960x81x80 mm
  • Dimensiune subwoofer:170x382x305 mm