Casti RAZER Kaira X for Xbox Black (RZ04-03970100-R3M1)
RAZERCod produs: 178515În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 178515
Descriere
Lungime cablu: 1,3 m
Suport sunet: 2.0
Directivitate microfon: unidirecțional
Gama de frecvență a microfonului: 100 Hz - 10 kHz
Greutate: 283 g
Caracteristici - Casti RAZER Kaira X for Xbox Black (RZ04-03970100-R3M1)
Caracteristici
  • Tehnologie:cu fir
  • Microfon:da
  • Răspuns în frecvenţă (Hz):20-20000
  • Impedanţă (Ohm):32 Ohm
  • Sensibilitate (dB):96
  • Sensitivitate microfon:-42
  • Conector:3.5 mm (mini-Jack)