Uscator de par Polaris PHD2600AСi
PolarisCod produs: 320746În stoc
Preț709 Lei
ATENȚIE
Cod produs: 320746
Caracteristici - Uscator de par Polaris PHD2600AСi
Caracteristici generale
  • Putere:2600 W
  • Numar de viteze:2
  • Numar regimuri de temperatura:3
  • Functii:ionizare , protectie la supraincalzire
  • Lungime cablu:3 m
  • Material:plastic
  • Culoare:gri
  • Inaltime:234 mm
  • Lungime:230 mm
  • Latime:85 mm