Sursa de alimentare CHIEFTEC VEGA M Black (PPG-1000-C)
CHIEFTECCod produs: 371134În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 371134
Descriere
Frecvență: 50 - 60Hz
+5V: 20A
+3.3V: 20A
+5V și +3.3V combinate: 100W
+12V1: 83.33A
+12V1, +12V2 combinate: 1000W
P.F.: ≥0.9
-12V: 0.3A / 3.6W
+5VSB: 3.0A / 15W
Conectori:
ATX 20+4 PIN: 1
EPS 8 PIN (4+4): 1/1
PCIe 8 PIN (6+2): 4
16 PIN 12V - 2 x 6:1
SATA: 6
MOLEX: 3
Eficiență: 80 Plus Gold
Dimensiuni (LxlxÎ): 150mm x 150mm x 85mm
Caracteristici - Sursa de alimentare CHIEFTEC VEGA M Black (PPG-1000-C)
Caracteristici
  • Producator:Chieftec
  • Model:VEGA M
  • Tip:ATX 12V 3.1