Sursa de alimentare Asus TUF-GAMING-850G
AsusCod produs: 388162În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 388162
Descriere
Tip PFC: PFC activ
Dimensiuni: 150 x 150 x 86 mm
Eficiență: 80Plus Gold
MTBF: >120.000 ore la 40°C
Caracteristici de protecție: OPP/OVP/UVP/SCP/OCP/OTP
Tensiune de ieșire CC: +3,3V +5V +12V -12V +5Vsb
Sarcină maximă: 25A25A70,8A 0,8A 3A
Sarcină combinată: 130W 130W 850W 9,6W 15W
Caracteristici - Sursa de alimentare Asus TUF-GAMING-850G
Caracteristici
  • Producator:ASUS
  • Model:TUF-GAMING-850G
  • Tip:ATX 12V