Sursa de alimentare Xilence XP750R12 (XN330)
XilenceCod produs: 226601În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 226601
Descriere
Part Number: XP750R12
Model: Gaming Gold Series XP750R12 (XN330)
Dimensiunile ventilatorului: 120 mm
Tip: ATX 12V 2.52
Certificat: 80 PLUS Gold
Caracteristici ventilator: Ventilator silentios cu PWM
PFC: Active PFC
Protectie: OVP / UVP / OCP / OTP / OPP / SCP
Porturi - MB (24Pin): 1
Porturi - EPS ATX12V (4+4Pin): 2
Porturi - PCI-E (6+2Pin): 3
Porturi - Peripheral (Big 4Pin): 3
Porturi - SATA: 6
Curent de linie +3.3V: 20 А
Curent de linie +5V: 20 А
Curent de linie +12V: 62.5 A