Sursa de alimentare Xilence 750W XP750MR9.2 (XN173)
XilenceCod produs: 247250În stoc
ATENȚIE
  • Disponibilitatea, prețul si caracteristicile produsului Sursa de alimentare Xilence 750W XP750MR9.2 (XN173) este necesar să le verificați la consultanții companiei Bigshop.md.
Cod produs: 247250
Descriere
Certificare: 80 PLUS Gold
Dimensiune ventilator: 1 x 140 mm
PFC: activ
Eficiență: 92%
Protecție: OVP/UVP/OCP/OTP/SCP/OPP
Conectori - EPS ATX12V (4+4Pin): 1
Conectori - PCI-E (6+2Pin): 3
Conectori - SATA: 6
Curent de linie +3,3 V: 20 A
Curent de linie +5V: 20 A
Curent pe linia +12V: 62,5 A
Caracteristici - Sursa de alimentare Xilence 750W XP750MR9.2 (XN173)
Caracteristici
  • Tip:ATX 12V 3.0