Suport pentru televizor Gembird WM-100T-01
GembirdCod produs: 386842În stoc
Preț437 Lei
ATENȚIE
Cod produs: 386842
Caracteristici - Suport pentru televizor Gembird WM-100T-01
Caracteristice generale
  • Tip:pe perete
  • Reglarea:înclinare
  • Numărul de monitoare:1
Reglarea
  • Unghiul maxim de înclinare:-/+10
  • Distanța maximă de la perete:85 mm
Compatibilitatea
  • Sarcina maximă:75 kg
  • Standart dimensiuni de montare (VESA):700x400 mm, 600x600 mm, 500x400 mm, 150x150 mm, 150x100 mm, 900x600 mm, 800x600 mm, 600x200 mm, 400x300 mm, 300x200 mm, 800x400 mm, 400x200 mm, 300x300 mm, 200x200 mm, 75x75 mm
  • Dimensiunea minimă a ecranului:43"
  • Dimensiunea maximă a ecranului:100"