Storcator de fructe TEFAL ZC150838
TEFALCod produs: 100121În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 100121
Caracteristici - Storcator de fructe TEFAL ZC150838
Caracteristici generale
  • Tip:cu melc
  • Putere:150 W
  • Număr de viteze:1
  • Diametru tub alimentare:45 mm
  • Volumul rezervorului de suc:0.8 l
  • Volumul rezervorului de pulpă:0.8 l
  • Culoare:negru
Specificatii suplimentare
  • Material carcasă:plastic
  • Înălțime:420 mm
  • Lățime:258 mm
  • Adâncime:194 mm