Stabilizator de tensiune Resanta SPN-8300/1-Ц
ResantaCod produs: 242159În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 242159
Caracteristici - Stabilizator de tensiune Resanta SPN-8300/1-Ц
Caracteristici generale
  • Sarcina maxima:8300 W
  • Tensiune de intrare:90-260 V
  • Tensiune de iesire:220 V
  • Numar de faze:1
  • Culoare:negru
  • Inaltime:360 mm
  • Latime:305 mm
  • Grosime:190 mm