Slefuitor cu excentric INGCO CROSLI20021
INGCOCod produs: 342673În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 342673
Caracteristici - Slefuitor cu excentric INGCO CROSLI20021
Caracteristici generale
  • Tip alimentare:accumulator
  • Tensiune acumulator:20 V
  • Capacitate acumulator:2 A
  • Numărul de rotații:13000 rot/min
  • Diametrul discului:125 mm