Robot de bucatarie Gorenje MMC1000SCB
GorenjeCod produs: 315567Stoc epuizat
ATENȚIE
Cod produs: 315567
Caracteristici - Robot de bucatarie Gorenje MMC1000SCB
Caracteristici generale
  • Putere:1000 W
  • Număr viteze:12
  • Accesorii in set:blender , tocator carne
  • Numar de duze:3
Aspect
  • Material carcasă:plastic
  • Material bol:metal
  • Capacitate bol:6 l
  • Înălţime:344 mm
  • Lăţime:382 mm
  • Adâncime:284 mm