Rigola de dus Alcaplast APZ10BLACK-550M (106420)
AlcaplastCod produs: 216057În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 216057
Caracteristici - Rigola de dus Alcaplast APZ10BLACK-550M (106420)
Caracteristici generale
  • Forma:dreptunghiulară
  • Direcția scurgerii:orizontal
  • Performanță de scurgere:27 l / min
  • Diametrul scurgerii:40 mm
  • Sarcina maximă:300 kg
  • Material:inox
  • Culoare:negru
  • Lungime:550 mm
  • Înălțime nișă:110 mm
  • Lățime nișă:60 mm