Polizor unghiular Total TG12223026
TotalCod produs: 116412În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 116412
Descriere
Consum de energie: 2,2 kW
Filet fus: M1
Caracteristici - Polizor unghiular Total TG12223026
Caracteristici generale
  • Tip:grinder
  • Puterea:2200 W
  • Tensiune:220 V, 240 V
  • Rotații:6600 rpm
  • Diametrul discului:230 mm