Polizor unghiular INGCO AG900285
INGCOCod produs: 115911În stoc
Preț999 Lei
ATENȚIE
Cod produs: 115911
Caracteristici - Polizor unghiular INGCO AG900285
Caracteristici generale
  • Tip:grinder
  • Puterea:900 W
  • Tensiune:230 V
  • Rotații:11000 rpm
  • Diametrul discului:125 mm