Polizor unghiular INGCO AG110028 125 mm 1100 W
INGCOCod produs: 265332În stoc
Preț899 Lei
ATENȚIE
  • Disponibilitatea, prețul si caracteristicile produsului Polizor unghiular INGCO AG110028 125 mm 1100 W este necesar să le verificați la consultanții companiei Bigshop.md.
Cod produs: 265332
Descriere
Greutate: 3.2 kg
Diametrul interior a discului: 22.23 mm
Firul axului: M14
Caracteristici - Polizor unghiular INGCO AG110028 125 mm 1100 W
Caracteristici generale
  • Tip:classic
  • Puterea:1100 W
  • Tensiune:230 V
  • Rotații:12000 rpm
  • Reglarea turațiilor:nu
  • Diametrul discului:125 mm