Polizor unghiular DYLLU DTAG852401
DYLLUCod produs: 352935În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 352935
Descriere
Polizorul unghiular DYLLU DTAG852401 este conceput pentru aplicații industriale și lucrări dificile de tăiere și șlefuire. Cu un disc de 230mm, oferă performanță ridicată și durabilitate în condiții solicitante.
Tensiune: 220-240V~50/60Hz
Diametru disc: 230 mm
Filet ax: M14
Include: 1 mâner auxiliar
Disc de lucru: neinclus
Caracteristici - Polizor unghiular DYLLU DTAG852401
Caracteristici generale
  • Puterea:2400 W
  • Tensiune:240 V
  • Rotații:6400 rpm
  • Diametrul discului:230 mm