Motocoasa pe benzina Huter GGT-1900S
HuterCod produs: 341267În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 341267
Caracteristici - Motocoasa pe benzina Huter GGT-1900S
Caracteristici generale
  • Tip motor:2 timpi
  • Putere motor:2.5 C.P
  • Putere:1900 W
  • Capacitate motor:51.7 cm3
  • Viteza de rotatie:9500 rpm
  • Latime de taiere:430 mm, 255 mm
  • Volum rezervor combustibil:1.2 l
  • Culoare:negru , alb , galben
  • Lungime:950 mm
  • Latime:200 mm
  • Inaltime:220 mm