Monitor Samsung Smart M8 LS32FM803UIXUA
SamsungCod produs: 370157În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 370157
Caracteristici - Monitor Samsung Smart M8 LS32FM803UIXUA
Caracteristici generale
  • Diagonala:32 "
  • Rezolutie:3840x2160 px
  • Aspect ecran:16:9
  • Rata maxima de reimprospatare:60 Hz
  • Timp de raspuns:4 ms
  • Unghi de vizionare:178° / 178°
  • Tip panou:VA
  • Contrast:3000:1
  • Luminozitate:400 nit
Carcasa
  • Interfata de montare VESA:100x100
  • Culoare:alb
  • Inaltime:616.2 mm
  • Latime:713.4 mm
  • Adancime:200 mm