Monitor gaming Samsung Odyssey G8 LS34DG852SIXUA
SamsungCod produs: 370085În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 370085
Caracteristici - Monitor gaming Samsung Odyssey G8 LS34DG852SIXUA
Caracteristici generale
  • Diagonala:34 "
  • Rezolutie:3440×1440 px
  • Aspect ecran:16:9
  • Rata maxima de reimprospatare:175 Hz
  • Timp de raspuns:0.03 ms
  • Unghi de vizionare:178
  • Tip panou:OLED
  • Contrast:1000000:1
  • Luminozitate:250 nit
  • Tehnologie:AMD FreeSync
Carcasa
  • Interfata de montare VESA:100x100
  • Culoare:gri
  • Inaltime:522.3 mm
  • Latime:813.6 mm
  • Adancime:192.8 mm