Monitor gaming Samsung Odyssey G5 LS27CG550EIXCI
SamsungCod produs: 306371În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 306371
Caracteristici - Monitor gaming Samsung Odyssey G5 LS27CG550EIXCI
Caracteristici generale
  • Diagonala:27 "
  • Rezolutie:2560x1440 px
  • Aspect ecran:16:9
  • Rata maxima de reimprospatare:165 Hz
  • Unghi de vizionare:178
  • Tip panou:VA
  • Contrast:2500:1
  • Luminozitate:300 nit
Carcasa
  • Interfata de montare VESA:75х75
  • Culoare:negru
  • Inaltime:477.4 mm
  • Latime:616.6 mm
  • Adancime:272.6 mm