Monitor gaming Samsung Odyssey G4 LS25BG400EIXCI
SamsungCod produs: 284995În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 284995
Caracteristici - Monitor gaming Samsung Odyssey G4 LS25BG400EIXCI
Caracteristici generale
  • Diagonala:25 "
  • Rezolutie:1920x1080 px
  • Aspect ecran:16:9
  • Rata maxima de reimprospatare:240 Hz
  • Timp de raspuns:1 ms
  • Unghi de vizionare:178
  • Tip panou:IPS
  • Tip acoperire:Anti glare
  • Contrast:1000:1
  • Luminozitate:400 nit
  • Gama de culori:sRGB 99%
  • Tehnologie:NVIDIA G-SYNC
  • Ergonomie:reglarea unghiului
Carcasa
  • Interfata de montare VESA:100x100
  • Unghiul de inclinare:- 3 / 22
  • Material:plastic
  • Culoare:negru
  • Inaltime:552 mm
  • Latime:558 mm
  • Adancime:244.8 mm