Monitor gaming Asus ROG Strix XG27ACMG
AsusCod produs: 385607În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 385607
Caracteristici - Monitor gaming Asus ROG Strix XG27ACMG
Caracteristici generale
  • Diagonala:27 "
  • Rezolutie:2560x1440 px
  • Aspect ecran:16:9
  • Rata maxima de reimprospatare:270 Hz
  • Timp de raspuns:1 ms
  • Unghi de vizionare:178
  • Tip panou:Fast IPS
  • Contrast:1000:1
  • Luminozitate:400 nit
  • Gama de culori:sRGB 125% , DCI-P3 95%
  • Tehnologie:Flicker-Free
  • Ergonomie:reglarea inaltimii , rotirea ecranului , reglarea unghiului
Carcasa
  • Interfata de montare VESA:100x100
  • Unghiul de inclinare:-5 / 20 °
  • Material:plastic
  • Culoare:negru
  • Inaltime:510 mm
  • Latime:614 mm
  • Adancime:219 mm