Scarificator / Aerator Powermat PM-AEW-2600T
PowermatCod produs: 330140În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 330140
Caracteristici - Scarificator / Aerator Powermat PM-AEW-2600T
Caracteristici generale
  • Tip:electric
  • Lățimea de lucru:400 mm
  • Adâncimea de lucru:12 mm
  • Sistemul ruloului:cu perie
  • Volumul coșului:55 l
Carcasă
  • Material:metal , plastic
  • Culoare:galben , negru
  • Greutate:15 kg
Caracteristici motor electric
  • Putere:2600 W