Scarificator / Aerator Powermat PM-AEW-2550M
PowermatCod produs: 379929În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 379929
Descriere
Putere maximă: 2550W
Funcții: 3 în 1 (aerare + scarificare + colectare)
Reglare înălțime: 5 trepte
Interval de funcționare al aeratorului: (18 mm) de la - 9 mm la + 9 mm
Interval de lucru al scarificatorului: (18 mm) de la - 12 mm la + 6 mm
Caracteristici - Scarificator / Aerator Powermat PM-AEW-2550M
Caracteristici generale
  • Tip:electric
  • Lățimea de lucru:380 mm
  • Volumul coșului:45 l
Carcasă
  • Material:plastic
  • Culoare:gri , galben
  • Greutate:12.5 kg
Caracteristici motor electric
  • Putere:2550 W
  • Tensiune:230 V