Scarificator / Aerator Powermat PM-AEW-2400M
PowermatCod produs: 331068În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 331068
Caracteristici - Scarificator / Aerator Powermat PM-AEW-2400M
Caracteristici generale
  • Tip:aerator
  • Lățimea de lucru:320 mm
  • Volumul coșului:30 l
Carcasă
  • Culoare:gri
  • Greutate:9.3 kg
Caracteristici motor electric
  • Putere:2400 W
  • Tensiune:230 V