Masina de tuns gard viu cu acumulator Makita DUN500WZ
MakitaCod produs: 390049În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 390049
Descriere
Lăţime de tăiere: 23.5 mm
Model: LXT
Nivelul de sunet: 92.5 dB
Dimensiuni: 2115 x 97 x 137 mm
Caracteristici - Masina de tuns gard viu cu acumulator Makita DUN500WZ
Caracteristici generale
  • Numar de turatii:4400 rpm
  • Tensiune:18 V
  • Culoare:verde
  • Lungime lama:500 mm