Masina de copt paine Panasonic SD-R2520WTS
PanasonicCod produs: 178423În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 178423
Descriere
Display: da
Material carcasă: plastic
Formă detaşabila: da
Prăjitură rapidă: da
Сapacitate maximă: 1100 g
Timer la pornire: da
Indicator de funcţionare: da
Indicarea etapă program: da
Afişare durată rămasă din program: da
Greutate: 7.5 kg
Caracteristici - Masina de copt paine Panasonic SD-R2520WTS
Caracteristici generale
  • Capacitate maximă:1100 g
  • Putere:550 W
  • Număr programe:28
  • Tip control:mecanic
Carcasa
  • Material carcasă:plastic
  • Înălţime:362 mm
  • Adâncime:252 mm
  • Lăţime:408 mm