Masina de insurubat Pit PSB20H-13D/2
PitCod produs: 392953În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 392953
Caracteristici - Masina de insurubat Pit PSB20H-13D/2
Caracteristici generale
  • Tip mandrina:fixare rapidă
  • Tip alimentare:acumulator
  • Tensiune:20 V
  • Tip de baterie:Li-Ion
  • Max. cuplul motor:75 Nm
  • Diametrul mandrinei:13 mm
  • Diametrul gaurii in otel:10 mm
  • Diametrul gaurii in lemn:25 mm