Masina de insurubat Pit PSB20H-13C/2
PitCod produs: 392947În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 392947
Caracteristici - Masina de insurubat Pit PSB20H-13C/2
Caracteristici generale
  • Tip mandrina:fixare rapidă
  • Tip alimentare:acumulator
  • Tensiune:20 V
  • Tip de baterie:Li-Ion
  • Capacitatea acumulatorului:4 Ah
  • Turatia in gol:2100 rot/min
  • Max. cuplul motor:110 Nm
  • Diametrul mandrinei:13 mm