Masina de insurubat Pit PSB20H-10B
PitCod produs: 392725În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 392725
Descriere
Acumulatorul nu este inclus in set!
Caracteristici - Masina de insurubat Pit PSB20H-10B
Caracteristici generale
  • Tip alimentare:acumulator
  • Tensiune:20 V
  • Tip de baterie:Li-Ion
  • Turatia in gol:1450 rot/min
  • Frecventa batailor:21750 bătăi/min
  • Max. cuplul motor:38 Nm
  • Diametrul gaurii in otel:10 mm
  • Diametrul gaurii in lemn:25 mm