Masina de insurubat Pit PBM12K-10A/2
PitCod produs: 392734În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 392734
Caracteristici - Masina de insurubat Pit PBM12K-10A/2
Caracteristici generale
  • Tip alimentare:acumulator
  • Tensiune:12 V
  • Tip de baterie:Li-Ion
  • Capacitatea acumulatorului:2 Ah
  • Turatia in gol:1450 rot/min
  • Max. cuplul motor:25 Nm
  • Diametrul gaurii in otel:6 mm
  • Diametrul gaurii in lemn:30 mm