Masina de insurubat Milwaukee M12FPD-402X
MilwaukeeCod produs: 109288Stoc epuizat
ATENȚIE
Cod produs: 109288
Caracteristici - Masina de insurubat Milwaukee M12FPD-402X
Caracteristici generale
  • Tip:cu percuție
  • Tip mandrina:fixare rapidă
  • Tip alimentare:acumulator
  • Tensiune:12 V
  • Tip de baterie:Li-Ion
  • Capacitatea acumulatorului:4 Ah
  • Turatia in gol:1700 rot/min
  • Frecventa batailor:25500 bătăi/min
  • Max. cuplul motor:44 Nm
  • Diametrul mandrinei:13 mm
  • Diametrul gaurii in otel:13 mm
  • Diametrul gaurii in beton:13 mm
  • Diametrul gaurii in lemn:35 mm