Masina de insurubat Hitachi-HiKOKI DV18DDWRZ
Hitachi-HiKOKICod produs: 289107În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 289107
Caracteristici - Masina de insurubat Hitachi-HiKOKI DV18DDWRZ
Caracteristici generale
  • Tip:cu percuție
  • Tip mandrina:fără cheie
  • Tip alimentare:acumulator
  • Tensiune:18 V
  • Tip de baterie:Li-Ion
  • Frecventa batailor:25500 bătăi/min
  • Max. cuplul motor:55 Nm
  • Diametrul gaurii in otel:13 mm
  • Diametrul gaurii in lemn:36 mm