Masina de insurubat Hitachi-HiKOKI DS10DAL-RCZ
Hitachi-HiKOKICod produs: 133908În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 133908
Caracteristici - Masina de insurubat Hitachi-HiKOKI DS10DAL-RCZ
Caracteristici generale
  • Tip:fără percuție
  • Tip mandrina:fixare rapidă
  • Tip alimentare:acumulator
  • Tensiune:10.8 V
  • Tip de baterie:Li-Ion
  • Capacitatea acumulatorului:1.5 Ah
  • Turatia in gol:1300 rot/min
  • Max. cuplul motor:36 Nm
  • Diametrul gaurii in otel:10 mm
  • Diametrul gaurii in lemn:29 mm