Masina de insurubat Deko DKCD12ID01-5S3
DekoCod produs: 231121În stoc
Preț605 Lei
ATENȚIE
Cod produs: 231121
Caracteristici - Masina de insurubat Deko DKCD12ID01-5S3
Caracteristici generale
  • Tip mandrina:fixare rapidă
  • Tip alimentare:acumulator
  • Tensiune:12 V
  • Tip de baterie:Li-Ion
  • Capacitatea acumulatorului:1.5 Ah
  • Turatia in gol:1350 rot/min
  • Max. cuplul motor:28 Nm
  • Diametrul mandrinei:10 mm