Masina de insurubat AEG BSB18C2BLLI-202
AEGCod produs: 109209Stoc epuizat
ATENȚIE
Cod produs: 109209
Caracteristici - Masina de insurubat AEG BSB18C2BLLI-202
Caracteristici generale
  • Tip:cu percuție
  • Tip mandrina:fixare rapidă
  • Tip alimentare:acumulator
  • Tensiune:18 V
  • Tip de baterie:Li-Ion
  • Capacitatea acumulatorului:2 Ah
  • Turatia in gol:1950 rot/min
  • Frecventa batailor:25350 bătăi/min
  • Max. cuplul motor:65 Nm
  • Diametrul mandrinei:13 mm
  • Diametrul gaurii in otel:13 mm
  • Diametrul gaurii in beton:13 mm
  • Diametrul gaurii in lemn:40 mm