Masina de gaurit Hitachi-HiKOKI D13VB3NBZ
Hitachi-HiKOKICod produs: 155894În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 155894
Caracteristici - Masina de gaurit Hitachi-HiKOKI D13VB3NBZ
Caracteristici generale
  • Tip:fără percuție
  • Putere:790 W
  • Tip mandrina:strângere rapidă
  • Tip alimentare:rețea
  • Turatia in gol:3000 rot/min
  • Diametrul gaurii in otel:13 mm
  • Diametrul gaurii in lemn:40 mm
  • Greutate:2 kg
  • Aditional:control electronic al vitezei , revers
  • Max. cuplul motor:40 Nm