Masina de gaurit Hitachi-HiKOKI D10VC3WCZ
Hitachi-HiKOKICod produs: 165455În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 165455
Caracteristici - Masina de gaurit Hitachi-HiKOKI D10VC3WCZ
Caracteristici generale
  • Tip:fără percuție
  • Putere:600 W
  • Tip mandrina:strângere rapidă
  • Tip alimentare:rețea
  • Diametrul mandrinei:10 mm
  • Turatia in gol:2500 rot/min
  • Diametrul gaurii in otel:10 mm
  • Diametrul gaurii in lemn:32 mm
  • Greutate:1.4 kg
  • Max. cuplul motor:12.8 Nm