Masina de gaurit cu masa Total TDP133501
TotalCod produs: 265467În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 265467
Caracteristici - Masina de gaurit cu masa Total TDP133501
Caracteristici generale
  • Tip:de banc
  • Putere:350 W
  • Tip alimentare:rețea
  • Tensiune:220 V, 240 V
  • Diametrul mandrinei:13 mm